Chceli by ste žiť v spoločnosti tolerantných ľudí so zdravým sebavedomím a ochotou pomáhať?

V INEX Slovakia už od roku 1993 pomáhame mladým ľuďom osobnostne rásť za pomoci medzinárodného dobrovoľníctva, školení lídrov multikultúrnych skupín, informovaním o prínosoch dobrovoľníctva a jeho rozvojom u nás i v zahraničí. Na Slovensku sme jedinou organizáciou svojho druhu.

Mladí ľudia oceňujú najmä spoznávanie nových kultúr, krajín, kamarátov z celého sveta, zlepšenie si jazykových schopností, kompetencií a získanie nevšedných zážitkov a skúseností.

Posledné roky nám priniesli ťažké skúšky. Spôsobili výpadok účastníckych príspevkov, ktoré slúžia na podporu organizácie a realizáciu aktivít. Naučili sme sa pracovať s online nástrojmi a vytvorili nové online aktivity, ktoré sú zadarmo, keďže finančná situácia mladých ľudí nie je jednoduchá.

Cieľom našich aktivít je posilniť medzinárodné dobrovoľníctvo, podporiť osobnostný rast a duševné zdravie mladých ľudí.

Chceli by sme preto požiadať všetkých, čo sa zúčastnili workcampov v zahraničí, našich školení, iných aktivít, alebo sú našimi priaznivcami, aby podporili naše aktivity a umožnili ich zažiť aj ďaľším generáciám. Veríme, že tiež s Vašou pomocou túto dobu ustojíme.

Aktivity môžete podporiť zaslaním finančného príspevku.

Ďakujeme!

Mária Ďurajková, vedúca kancelárie INEX Slovakia

 

Ako Váš finančný príspevok pomôže: 

 • 490 eur pokryje náklady na jeden 7 - dňový workcamp
 • 210 eur pokryje náklady na jeden 7 - dňový virtuálny workcamp
 • Jednorazovo
  Mesačne
  10€
  20€
  30€
  50€
  5€
  10€
  20€
  30€

  Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

  Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.